• Запроси друга
    Запроси друга в Lycamobile вже сьогодні
    і отримай безкоштовне поповнення рахунку на 25 грн!

Як це працює:

Дорогі наші клієнти, ви можете заробити БЕЗКОШТОВНЕ поповнення вашого рахунку на 25 грн. за кожне успішне залучення нового клієнта! Це дуже просто! Лише виконайте наступні кроки нашої фантастичної програми.
Запрошуйте своїх друзів і родичів в Lycamobile, і як тільки вони зареєструються і поповнять свої нові БЕЗКОШТОВНІ SIM-карти, ви отримаєте БЕЗКОШТОВНЕ поповнення вашого рахунку на 25грн! Чим більше друзів ви залучите, тим більше поповнень ви отримаєте. Крім того, є ще безліч переваг, які ви можете отримати від Lycamobile, такі як необмежені БЕЗКОШТОВНІ дзвінки на номери Lycamobile і СМС по Україні, високошвидкісний інтернет, недорогі тарифні плани і багато іншого!
 

Увійдіть в My Lycamobile

Коли ви натиснете на вкладці «Запросити друга», виберіть країну, в якій проживає ваш друг, а потім введіть адресу електронної пошти вашого друга. Вперше в Lycamobile? - Замовте БЕЗКОШТОВНО СІМ-карту . .
 

Ваш друг отримує електронний лист

Запрошення електронною поштою буде надіслано з посиланням, щоб ваш друг міг самостійно замовити БЕЗКОШТОВНУ SIM-карту. Нагадайте, щоб він вказав ваш номер Lycamobile на сторінці замовлення SIM-карти.
 

Ви отримуєте поповнення на 25 гривень

Ви отримаєте БЕЗКОШТОВНЕ поповнення вашого рахунку на 25 грн. прямо на свій номер телефону протягом 24 годин після того, як ваш друг успішно поповнить свій рахунок.
Отримайте Вашу безкоштовну SIM-карту сьогодні

 
 

Live Broadcast - Live Audio Broadcast of PSL T20

 
PSL Banner

* This is a mandatory field

New User:

Returning user: