Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Про нас

Найбільший в світі міжнародний оператор мобільної віртуальної мережі з кількістю клієнтів понад 16 мільйонів; новий клієнт підключається кожні дві секунди.

Торговельна марка Lyca Mobile знайома абонентам стільникового зв'язку на 4 континентах. Наша місія поєднати друзів і рідних з різних країн за допомогою мобільного зв’язку. У дотриманні наших цілей нам допомагає розгалужена мережа операторів з якими ми працюємо, як віртуальний мобільний оператор. Лайкамобайл Україна є першим MVNO (Mobile Virtual Network Operator) у нашій країні. Ми пропонуємо соціально-прийнятні тарифи на телефонні дзвінки, текстові повідомлення і дані. На даний час кількість наших клієнтів сягає майже 20 мільйонів. Кожні дві секунди до мережі Лайкамобайл Світ підключається новий абонент. Наша компанія постійно розширює мережу і кількість та якість послуг з турботою про абонентів і їх повсякденні потреби у спілкуванні з близькими та друзями.

Послугами компанія Лайкамобайл можна скористатися у наступних країнах: Австралії, Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Нідерландах, Норвегії, Македонії, Польщі, Португалії, Румунії, Швеції, Швейцарії, Тунісі, Україна, Уганда, Великобританії та США, Південно-Африканська Республіка.

Інші послуги