Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Шановні Клієнти, у зв’язку з неможливістю здійснення відправлень SIM-карт, термін виконання замовлень залишається невизначеним. Наші SIM-картки, як і раніше, представлені в офлайн-магазинах (в залежності від поточної ситуації у кожному окремому регіоні та роботи магазинів наших партнерів). Якщо ви замовили SIM-карту з пакетом послуг або поповненням, і вона не була доставлена, PIN-код для активації пакету послуг або поповнення може бути використаний з будь-якою новою SIM-картою Lyca Mobile. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити відправлення. Будь ласка, зв’яжіться з нашою Службою Підтримки для повернення коштів. Дякуємо за розуміння.

Про нас

Найбільший в світі міжнародний оператор мобільної віртуальної мережі з кількістю клієнтів понад 16 мільйонів; новий клієнт підключається кожні дві секунди.

Торговельна марка Lyca Mobile знайома абонентам стільникового зв'язку на 4 континентах. Наша місія поєднати друзів і рідних з різних країн за допомогою мобільного зв’язку. У дотриманні наших цілей нам допомагає розгалужена мережа операторів з якими ми працюємо, як віртуальний мобільний оператор. Лайкамобайл Україна є першим MVNO (Mobile Virtual Network Operator) у нашій країні. Ми пропонуємо соціально-прийнятні тарифи на телефонні дзвінки, текстові повідомлення і дані. На даний час кількість наших клієнтів сягає майже 20 мільйонів. Кожні дві секунди до мережі Лайкамобайл Світ підключається новий абонент. Наша компанія постійно розширює мережу і кількість та якість послуг з турботою про абонентів і їх повсякденні потреби у спілкуванні з близькими та друзями.

Послугами компанія Лайкамобайл можна скористатися у наступних країнах: Австралії, Австрії, Бельгії, Данії, Франції, Німеччини, Ірландії, Італії, Нідерландах, Норвегії, Македонії, Польщі, Португалії, Румунії, Швеції, Швейцарії, Тунісі, Україна, Росія, Уганда, Великобританії та США, Південно-Африканська Республіка.

Інші послуги

Залиш свій email Щоб отримувати спеціальні пропозиції від Lyca Mobile