Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Використання веб-сайту

1. Використання інтелектуальної власності, що міститься на цьому веб-сайті

Цей веб-сайт містить різноманітний вміст, включаючи графіку, промислові зразки, бази даних, торговельне оформлення та кольори, торговельні марки та фірмові найменування, що захищені правом інтелектуальної власності відповідних власників. Власниками прав інтелектуальної власності, що містяться на цьому веб-сайті, є Hastings Trading e Serviços Lda, Lyca Mobile UK Ltd та, відповідно, їх афілійовані компанії. Використовуючи цей веб-сайт, Ви визнаєте відповідні права інтелектуальної власності та погоджуєтесь дотримуватися цих умов використання інтелектуальної власності.

2. Права на торговельні марки ®

Торговельні марки LYCA MOBILE®, the Lyca Mobile logo®, the Lyca Mobile globeman®, the Lyca Mobile heart logo®, LYCAWORLD® and LYCA® є зареєстрованими торговельними марками Hastings Trading e Serviços Lda. Використання будь-якої торговельної марки Hastings Trading e Serviços Lda суворо заборонене без попередньої письмової згоди та ліцензії на таке використання. Торговельна марка LYCA MOBILE є зареєстрованою торговою маркою для роздрібних інтернет-послуг пов’язаних із телекомунікаціями. Використання торговельної марки Lyca Mobile для рекламних компаній, контектстно-пошукової реклами, рекламних слоганів, метатегів на веб-сайтах або для оптимізації пошукової системи без чіткого визначення, що Ви не є власником торговельної марки, заборонено.

3. Зареєстровані права на промисловий зразок RCD

Дизайн логотипу Lyca Mobile є зареєстрованим промисловим зразком Hastings Trading e Serviços Lda в Євросоюзі. Забороняється використання промислового зразка, включаючи виготовлення, пропонування, виведення на ринок, імпорт, експорт, зберігання для продажу чи інше використання продукту, який включає дизайн логотипу Lyca Mobile, без попереднього письмового дозволу на таке використання. Забороняється використання логотипу Lyca Mobile на будь-якому продукті, що продається, включаючи книжки, журнали, газети, цифрові медіа-формати, без попередньої письмової згоди, окрім випадків, коли таке використання здійснюється без мети одержання прибутку, для навчання чи в експериментальних цілях.

4. Права на бази даних

Відповідні тарифні ставки, наведені на цьому веб-сайті, містять права на базу даних (компіляцію даних), які, як такі, захищаються Цивільним кодексом України, Законом України “Про авторське право і суміжні права” від 23 грудня 1993 року, за наступними змінами та Директивою Європейського Парламенту і Ради “Про правовий захист баз даних”. Несанкціоноване використання, здійснення витягів чи копіювання без дозволу відповідних правовласників суворо забороняється. Вся інформація щодо тарифів призначена виключно для інформаційних цілей клієнтів і не може бути відтворена без дозволу.

5. Авторське право

Вміст, такий як графіка, текст, відеоматеріали та інша інформація, що міститься на цьому веб-сайті, захищений авторським правом та не може бути відтворений або поширений без попереднього дозволу Hastings Trading e Serviços Lda чи Lyca Mobile UK Limited.

6. Дозвіл на використання об'єктів права інтелектуальної власності

Всім особам, включаючи оптових продавців та бізнес-партнерів, не дозволяється використовувати права інтелектуальної власності відповідних власників без попередньої письмової згоди чи ліцензії цих власників. Засобам масової інформації не дозволяється використовувати будь-який контент, що міститься на цьому веб-сайті без попереднього дозволу. Використання торговельних марок та логотипів третіми особами заборонено. Це включає використання термінів “LYCA MOBILE” або “LYCA”, логотипів чи промислових зразків для продажу чи пропонування товарів без дозволу. Оптовим продавцям рекомендується звернутись до Лайкамобайл з проханням отримати дозвіл перед використанням або перевірити ступінь їхнього дозволу на використання. Користувачам дозволяється переглядати вміст та мимоволі зберігати дані як частину функції користування веб-сайтом для їхніх власних некомерційних потреб. Проте, в максимальній мірі, дозволеній законодавством відповідної країни, не дозволяється відтворювати, копіювати або використовувати будь-який вміст на будь-якому веб-сайті третьої особи.

Ці умови не застосовуються до будь-якого передбаченого законом виключення, яке діє або набуває чинності після публікації цих умов використання та яке дозволяє використовувати вміст. Будь ласка, зауважте, що Ви проінформовані про те, що використання винятків, передбачених законодавством, не надає автоматичного права на використання або участь у “чесному” використанні вмісту цього веб-сайту. Для користувачів у юрисдикціях, які надають користувачеві право на “чесне використання” вмісту, це використання має бути у суворій відповідності до положень чинного законодавства. Використання цього веб-сайту не дає користувачам будь-якого загального дозволу на використання вмісту цього веб-сайту.

7. Отримання дозволу на використання

Якщо Ви бажаєте використовувати вміст цього веб-сайту у комерційних чи інших цілях, будь-ласка, напишіть до Департаменту допуску до інтелектуальної власності Юридичного департаменту Lyca Mobile UK Ltd, Валбрук Білдінг, 195 Марш Волл, Лондон, E14 9SG, Сполучене Королівство або на електронну пошту за адресою: ip-legal@lycamobile.com із темою “ДОЗВІЛ НА ВИКОРИСТАННЯ” та вкажіть які елементи вмісту Ви хочете використовувати, цілі використання та очікуваний період використання. Будь ласка, надайте компанії всі деталі чи ваші власні персональні дані з ціллю забезпечення негайної обробки Вашого запиту. У разі неотримання відповіді, це не слід розглядати як будь-яку мовчазну згоду чи надання права використовувати вміст. Якщо Вам буде надано дозвіл на використання, Вам буде необхідно укласти ліцензійну году та сплатити плату за використання, залежно від мети Вашого очікуваного використання.

8. Контрафактна продукція

Лайкамобайл активно контролює використання своєї продукції та вживає будь-яких необхідних юридичних засобів, необхідних для усунення контрафактних продуктів від розповсюдження чи виробництва.

Якщо Ви виготовляєте, розповсюджуєте, пропонуєте для продажу будь-яку контрафактну продукцію Лайкамобайл, включаючи SIM картки, електронні ваучери, ваучери для поповнення рахунку, Ви порушуєте права на торговельні марки, промислові зразки, авторське право чи інші права інтелектуальної власності Hastings Trading e Serviços Lda або її відповідних вповноважених ліцензіатів. Ви також вчиняєте кримінальне правопорушення за яке власники переслідуватимуть Вас у кримінальному та цивільному суді.

Якщо Вам стане відомо про використання контрафактної чи несанкціонованої продукції Лайкамобайл, будь ласка, проінформуйте нашу команду, написавши до Юридичного Департаменту Lyca Mobile UK Ltd, Валбрук Білдінг, 195 Марш Волл, Лондон, E14 9SG, Сполучене Королівство чи на електронну адресу: ip-legal@lycamobile.com

Ці умови використання інтелектуальної власності є чинними з 24/07/2017 року та можуть бути змінені та доповнені без повідомлення.

Інші послуги