Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Шановні Клієнти, у зв’язку з неможливістю здійснення відправлень SIM-карт, термін виконання замовлень залишається невизначеним. Наші SIM-картки, як і раніше, представлені в офлайн-магазинах (в залежності від поточної ситуації у кожному окремому регіоні та роботи магазинів наших партнерів). Якщо ви замовили SIM-карту з пакетом послуг або поповненням, і вона не була доставлена, PIN-код для активації пакету послуг або поповнення може бути використаний з будь-якою новою SIM-картою Lyca Mobile. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити відправлення. Будь ласка, зв’яжіться з нашою Службою Підтримки для повернення коштів. Дякуємо за розуміння.

Lycamobile УкраїнаЛайкамобайл прийшла в Україну!

Лайкамобайл – найновіша мобільна мережа в Україні, яка пропонує високоякісні дешеві національні та міжнародні дзвінки, SMS таІнтернет-трафік. Наші послуги тепер доступні у 22 країнах на 5 континентах, і ми обслуговуємо більше 15 мільйонів абонентів по всій земній кулі.

Щоб відсвяткувати запуск в Україні, ми пропонуємо Вам можливість залишатися на зв’язку з Вашою родиною та друзями, користуючись Лайкамобайл по всьому світу.

З мінімальним поповненнями у розмірі 25 грн. Ви можете отримати безлімітні безкоштовні дзвінки на номери Лайкамобайл по всьому світу!

Ми постійно оновлюємо наші продукти та пропонуємо нові та ексклюзивні пакети та акції, отож не забувайте регулярно заходити на нашу веб-сторінку, інакше Ви можете пропустити щось!

Інші послуги

Залиш свій email Щоб отримувати спеціальні пропозиції від Lyca Mobile