Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page Conversion Page

Шановні Клієнти, у зв’язку з неможливістю здійснення відправлень SIM-карт, термін виконання замовлень залишається невизначеним. Наші SIM-картки, як і раніше, представлені в офлайн-магазинах (в залежності від поточної ситуації у кожному окремому регіоні та роботи магазинів наших партнерів). Якщо ви замовили SIM-карту з пакетом послуг або поповненням, і вона не була доставлена, PIN-код для активації пакету послуг або поповнення може бути використаний з будь-якою новою SIM-картою Lyca Mobile. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше відновити відправлення. Будь ласка, зв’яжіться з нашою Службою Підтримки для повернення коштів. Дякуємо за розуміння.

Безлімітні дзвінки на номери Lyca MobileБезлімітні дзвінки на номери Lyca Mobile в 22х країнах світу


Спілкуйся без обмежень з абонентами Lyca Mobile протягом 30 днів після поповнення всього на 25грн.Ми присутні у:
Тариф доступний тільки в тому випадку, якщо абонент вніс на свій рахунок не менше 25 грн одним платежем, тариф дійсний 30 днів.

Зверніть увагу, що при поповненні балансу на суму не менше 25 грн одним платежем кількість пакетних дзвінків з Лайкамобайл Україна на Лайкамобайл Польща становить 300 хвилин. Після вичерпання пакетних хвилин вартість дзвінків становить 3 грн/хв.

Інші послуги

Залиш свій email Щоб отримувати спеціальні пропозиції від Lyca Mobile